IMG_1350

Jak osłonić taras przed słońcem?

Czy Twoje popołudnia na tarasie często kończą się nieprzyjemnym uczuciem nadmiernego nasłonecznienia? Chcesz cieszyć się letnimi dniami na zacienionym tarasie, bez przeszkadzającego promieniowania słonecznego?  Znamy doskonałą odpowiedź na pytanie – jak osłonić taras przed słońcem?

Odkryjmy, jakie opcje mają do zaoferowania produkty Sun Winner.

Pergole lamelowe to doskonały sposób na regulację nasłonecznienia na tarasie. Regulowane lamele pozwalają dostosować stopień zacienienia według Twoich preferencji. Dzięki czemu w prosty sposób można dostosować kąt lameli, aby zapewnić ochronę przed silnym słońcem.

Dodatkiem do zadaszenia tarasu w postaci pergoli są rolety typu screen. WIN SCREEN to nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko chroni przed słońcem, ale także zapewnia prywatność i ogranicza nagrzewanie się przestrzeni. Specjalna tkanina zapobiega przenikaniu promieni UV i nadmiernemu nagrzewaniu się tarasu. Rolety screen są trwałe, łatwe w obsłudze i dostępne w różnych kolorach i wzorach.

       

Kolejnym rozwiązaniem są stałe, przesuwne lub obrotowe pane. WIN PANELS to nowoczesny produkt osłonowy, stanowiący idealne rozwiązanie dedykowane do pergoli, zadaszeń tarasowych i nie tylko.Panele zapewniają dodatkową ochronę przed warunkami atmosferycznymi, zwiększają prywatność oraz podnoszą walory estetyczne każdej przestrzeni poprzez swój niesamowity design. Zastosowanie obrotowych lamel, regulowanych od 0 do 90 stopni, daje dodatkową możliwość regulacji natężenia oświetlenia.

 

Zdecydowanie najbardziej efektownym dodatkiem jest dedykowany do pergoli oraz pozostałych zadaszeń tarasowych system szkła.  WIN GLASS to niesamowite połączenie optymalnego komfortu wizualnego i termicznego oraz ochrony przed warunkami zewnętrznymi. Dzięki zastosowaniu 10mm hartowanego szkła oraz unikalnych rozwiązań, system zapewnia bezpieczne korzystanie z przestrzeni każdego tarasu tak w domowym zaciszu.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj osłony tarasu wybierzesz, pamiętaj o wyborze wysokiej jakości produktów. Produkty Sun Winner charakteryzują się nie tylko solidną konstrukcją, ale również estetycznym designem, który doskonale wpisuje się w różne style aranżacji tarasu.

Możliwość komentowania została wyłączona.