Rolety SCREEN

Nasze produkty

Rolety zewnętrzne SCREENnowoczesny produkt osłonowy

Rolety zewnętrzne SCREEN to nowoczesny produkt osłonowy, mocowany na stronie zewnętrznej okna lub szklanej ścianie, podobnie jak klasyczne rolety zewnętrzne lub żaluzje fasadowe. Rolety Screen to przede wszystkim ochrona i bariera przed nadmiernym nasłonecznieniem, a także nagrzewaniem się okien i pomieszczeń budynku.

Dzięki zastosowaniu rolet Screen możemy zaoszczędzić na kosztach chłodzenia budynku do 58%. Zastosowanie rolet screen pozwala na odbicie energii słonecznej do 95%, a tym samym pozwalają oszczędzić na użytkowaniu sztucznego oświetlenia.

Nasze rolety zapewniają nie tylko optymalny komfort wizualny i termiczny, ale również działając jako ochrona przed insektami i wiatrem. Dzięki temu użytkownicy mogą w spokoju rozkoszować się swoją strefą prywatną, pozostając przez cały czas w kontakcie z otoczeniem.

Rolety Screen są odporne na warunki atmosferyczne i praktycznie nie wymagają pielęgnacji, a obsługa dzięki napędowi elektrycznemu jest łatwa i wygodna. Rolety umożliwiają efektywne zaciemnienie małego okna, jak i całych powierzchni szklanych we wszelkiego rodzaju budynkach mieszkalnych, cywilnych i administracyjnych, stając się ponadto unikatowym elementem dekoracyjnym architektury.

Przewagą naszych Screenów w porównaniu z innymi osłonami zewnętrznymi jest możliwość przesłonięcia dużych powierzchni szklanych do 6m szerokości i 6m wysokości lub do powierzchni 27 m² w wybranych tkaninach, przy zachowaniu niedużej wielkości skrzynki.

SCREEN-SUN-WINNER-22
2
SCREEN-SUN-WINNER-32

Nasze wrażenia estetyczne pogłębią wysokiej jakości tkaniny najlepszych światowych producentów o bogatej gamie kolorystycznej. Kolekcja tkanin składa się z ponad 100 kolorów o różnym stopniu otwarcia: 0% (BLACK OUT), 1%, 3%, 4%, 5%, 10%, 14% oraz możliwość zastosowania folii transparentnej Cristal. Dodatkowo dzięki właściwościom zastosowanych tkanin, gwarantują komfort optyczny we wnętrzu, z jednej strony nie dają efektu zaciemnienia, a z drugiej tłumią przenikanie intensywnego światła słonecznego.

Ponadto posiadamy bogaty wybór kolorystyczny osprzętu wykonanego z aluminium z możliwością lakierowania na dowolny kolor RAL oraz okleinowania.

Roletami Screen możemy sterować za pomocą pilota lub przełącznika jak i również za pomocą smartfonu / tabletu skonfigurowanym z centralą inteligentnego domu. Istnieje możliwość także połączenia rolet w grupy oraz zastosowanie napędu z czujnikiem wykrywającym przeszkody. W ofercie posiadamy napędy bateryjne z panelem solarnym bez konieczności podłączania prądu 230V oraz automatykę pogodową słoneczną - wiatrową.

W swojej ofercie posiadamy dwa systemy rolet zewnętrznych z prowadnicą ZIP oraz STANDARD. W zależności od gabarytów rolety stosujemy różne wielkości skrzynek, belek dolnych oraz rur nawojowych. Skrzynki dostępne są w 3 rozmiarach: 89mm, 103mm i 131mm w systemie skrzynki samonośnej i podtynkowej do zabudowy. Rolety przeznaczone są do montażu bezpośredniego we wnęce okiennej - do stolarki, na zewnątrz wnęki – do muru oraz jako wypełnienie boczne w pergolach, ogrodach zimowych i pozostałych tarasach ogrodowych.

Na nasze produkty udzielamy 2 letniej pełnej gwarancji oraz 5 letniej na wybrane kolekcje tkanin, napędów i sterowania. Każda roleta przechodzi profesjonalny proces kontroli jakości, obejmujący sprawdzenie funkcji oraz regulację na profesjonalnej windzie testowej. Nasze rolety Screen spełniają wymagania dyrektyw UE w zakresie bezpieczeństwa wyrobu, potwierdzone deklaracją zgodności i oznaczone znakiem CE.

System zewnętrzny ZIP - to uniwersalne rolety fasadowe w systemie skrzynki samonośnej. Rolety przeznaczone są do montażu bezpośredniego we wnęce okiennej - do stolarki, na zewnątrz wnęki – do muru oraz jako wypełnienie boczne w pergolach, ogrodach zimowych i pozostałych tarasach ogrodowych. Pod tym względem zbliżone są do aluminiowych rolet zewnętrznych czy żaluzji fasadowych. Produkt dostępny jest w 3 rozmiarach skrzyni: 89mm, 103mm, 131mm. Skrzynia 103mm posiada 3 modele kształtów: 45°, 90° i Owal. Dostęp do rewizji kasety jest od przodu, co ułatwia ewentualny serwis rolety. Skrzynia i prowadnice wykonane są z aluminium ekstrudowanego, co pozwala nam wykonać roletę do 6m szerokości i 6m wysokości lub do powierzchni 27 m² w wybranych tkaninach.

Roleta zewnętrznaSCREEN ZIP

Roleta zewnętrznaSCREEN STANDARD

System zewnętrzny STANDARD - to uniwersalne rolety fasadowe w systemie skrzynki samonośnej. Rolety przeznaczone są do montażu bezpośredniego we wnęce okiennej - do stolarki, na zewnątrz wnęki – do muru oraz tarasów usytuowanych w miejscu osłoniętym od silnego wiatru. Naciąg tkaniny odbywa się grawitacyjnie, poprzez dociążenie w belce dolnej. Pod tym względem zbliżone są do aluminiowych rolet zewnętrznych czy żaluzji fasadowych. Produkt dostępny jest w 3 rozmiarach skrzyni: 89mm, 103mm, 131mm. Skrzynia 103mm posiada 3 modele kształtów: 45°, 90° i Owal. Dostęp do rewizji kasety jest od przodu, co ułatwia ewentualny serwis rolety. Skrzynia i prowadnice wykonane są z aluminium ekstrudowanego, co pozwala nam wykonać roletę do 5m szerokości i 6m wysokości lub do powierzchni 20 m² w wybranych tkaninach.

W rolecie zewnętrznej listwa dolna posiada obustronne prowadzenie boczne w postaci linki stalowej, natomiast tkanina napinana jest grawitacyjnie. Konstrukcja systemu LINKA STALOWA nie zapewnia odporności wiatrowej, dlatego też zalecane jest zastosowanie automatyki pogodowej. System ten zalecany jest jako osłona wewnętrzna oraz zewnętrzna do okien i tarasów usytuowanych w miejscu osłoniętym od silnego wiatru oraz miejscach gdzie nie ma możliwości technicznych montażu prowadnicy w przypadku pozostałych systemów SCREEN

Roleta zewnętrznaSCREEN LINKA STALOWA

ZaletyROLETY SCREEN

W swojej ofercie posiadamy:

  • Rolety zewnętrzne SCREEN ZIP
  • Rolety zewnętrzne podtynkowe SCREEN ZIP
  • Rolety zewnętrzne SCREEN STANDARD
  • Rolety zewnętrzne podtynkowe SCREEN STANDARD
  • Rolety zewnętrzne SCREEN LINKA STALOWA
  • Rolety zewnętrzne podtynkowe SCREEN LINKA STALOWA
  • Rolety sterowane elektrycznieza pomocą pilota, przełącznika lub za pomocą smartfonu i tabletu z centralą inteligentnego domu

Ponad 100 kolorów tkanin SCREEN od najlepszych światowych producentów tkanin!

Możliwość wykonania rolet o dużych gabarytachtzn. szerokości do 600 cm lub wysokość do 600 cm !!!

*max powierzchnia 27 m2

Rolety z napędem elektrycznym już od 50 cm szerokości !!!

Dostępne 3 modele okien z folii Cristal !!!

Bogaty wybór kolorystyczny obudowy rolet w standardzie z możliwością lakierowania na dowolny kolor z palety RAL !!!

Wysokiej jakości komponenty wykonane z ekstrudowanego aluminium !!!

3 Modele listew dolnych !!!

3 Modele skrzynek 90°, 45°, Owal w 3 rozmiarach: 89 mm, 103 mm, 131 mm !!!

Szybki czas realizacji !!!

Profesjonalna obsługa !!!

CHCESZ NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO LUB TELEFONICZNEGO