Komponenty dla producentów

Komponenty dla producentównajbardziej innowacyjne i unikalne rozwiązania, w całości zaprojektowane i stworzone przez Sun Winner

Jesteśmy jednym z liderów branży osłonowej z wieloletnim doświadczeniem.  Produkty Sun Winner to przede wszystkim najwyższa jakość, która znalazła uznanie w oczach kilkuset dystrybutorów na terenie 24 krajów Europy.

Jesteś już producentem z branży osłonowej i poszukujesz nowoczesnych, lepszych rozwiązań ? Planujesz rozpoczęcie własnej produkcji ?

Wybierz komponenty do produkcji od Sun Winner, współpracuj z najlepszymi w branży, a my jako systemodawca zapewnimy Ci:

  • bezkonkurencyjne systemy, dziesiątki opatentowanych rozwiązań, stworzone przez Sun Winner,
  • wszystkie komponenty niezbędne do produkcji: profile aluminiowe, stalowe i elementy z tworzywa,
  • elektrykę i automatykę najwyższej jakości,
  • pełne szkolenia i fachowe porady w zakresie produkcji, sprzedaży oraz marketingu,
  • materiały techniczne, marketingowe,
  • wysoką dostępność towaru i sprawną realizację zamówień.
pergola 5 + logo

Pergola lamelowa WIN CLIMATIC

W 100% zaprojektowana i stworzona przez Sun Winner, pergola bioklimatyczna Win Climatic spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Kilkadziesiąt opatentowanych rozwiązań, w tym unikalny system odprowadzania wody zintegrowany w pergoli oraz lamelach. Brak przecieków, brak widocznych łączeń śrubowych, niespotykana odporność na obciążenia - nawet do 5 ton, to tylko niektóre z niezwykłych właściwości Win Climatic. Pergola, dzięki zastosowaniu innowacyjnych i przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych gwarantuje łatwość i szybkość montażu.