Pergola WIN RAIN

LOGO WIN RAIN (czarne bez tła)

Pergola z przesuwnym dachem tkaninowym WIN RAINNajbardziej innowacyjne rozwiązania, niespotykana funkcjonalność i unikalny design.

DOSTĘPNE KONFIGURACJE PERGOLI WIN RAIN

JEDNOMODUŁOWA TYP-A

JEDNOMODUŁOWA TYP-B

DWUMODUŁOWA TYP-C

TRZYMODUŁOWA TYP-D

 

PERGOLA WIN RAIN

Nowoczesna pergola tkaninowa z regulowanym zadaszeniem, dająca możliwość pełnej kontroli nasłonecznienia tarasu. Dzięki zastosowaniu tkanin o unikalnych właściwościach, WIN RAIN blokuje szkodliwe promieniowanie słoneczne, jednocześnie przepuszczając odpowiednią ilość światła.

WIN RAIN to idealne rozwiązanie dla hoteli, prywatnych domów, restauracji, barów, centrów rekreacyjnych i rozrywkowych. Pełna gama kolorow oraz dodatkowych opcji, daje możliwość dopasowania pergoli do każdego, nawet najbardziej wymagającego otoczenia. Unikalny design, zastosowane rozwiązania i najwyższej jakości komponenty łączą się w niezwykle wytrzymały, funkcjonalny produkt, który jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Dodatki i akcesoria

Imponujące możliwości konfiguracji i integracji oświetlenia taśmowego LED z konstrukcją pergoli w rynnie, lamelach dachu oraz maskownicy

Aż 4 modele promienników ciepła do wyboru. Regulacja mocy i sterowanie za pomocą pilota, smartfonu i tabletu. Maksymalna moc promiennika: 1500W. Obudowa wykonana z aluminium malowanego proszkowo, dostępna w dwóch kolorach do wyboru.

Możliwość podłączenia najnowocześniejszych czujników pogodowych: wiatru, deszczu, temperatury i śniegu, dodatkowo wzmacniających odporność pergoli na warunki atmosferyczne.

2 sztuki głośników wbudowanych w konstrukcję pergoli o mocy 25 W / 8 Ohm w dwóch kolorach. Sterowanie za pomocą aplikacji do nagłośnienia przez centralkę Bluetooth.

Dostępne kolecje tkanin:

Kolorystyka standardowa:

Kolorystyka ponadstandardowa:

DOWOLNY RAL I KOLORYSTYKA DREWNOPODOBNA

Katalog:

Katalog