2_1

Osłona tarasu przed wiatrem i deszczem

Ogród jest idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jednak nieprzewidywalne warunki atmosferyczne, takie jak wiatr i deszcz, mogą czasami zakłócić naszą przyjemność. Dlatego osłona tarasu przed wiatrem i deszczem jest bardzo istotna. 

Ważne jest, aby mieć odpowiednie rozwiązania, które pozwolą nam cieszyć się ogrodem bez względu na panujące warunki. Jednym z najskuteczniejszych sposobów ochrony przed wiatrem i deszczem jest pergola tarasowa, a jej rozbudowa daje wiele możliwości. Dzięki niektórym z nich można cieszyć się przestrzenią w ogrodzie przez cały rok. 

Pergola Win Climatic posiada automatycznie sterowane lamele, dzięki którym indywidualnie możesz decydować o stopniu otwarcia dachu przy różnych warunkach atmosferycznych. 

Pergole z naszej oferty można rozbudować o kilka opcji:

Rolety zewnętrzne Win Screen 

To nowoczesny produkt osłonowy, mocowany na pergoli. Chronią przed wiatrem do 49 km/h i utrudniają dostęp deszczu do wnętrza pergoli. Rolety Win Screen to również ochrona i dodatkowa bariera przed nadmiernym nasłonecznieniem, a także nagrzewaniem się wnętrza pergoli. Przy zastosowaniu odpowiedniego materiału oraz opuszczeniu rolety, możemy cieszyć się spokojem w jej wnętrzu. 

Boczne panele Win Panels

WIN PANELS to nowoczesny produkt osłonowy, stanowiący idealne rozwiązanie dedykowane do pergoli, zadaszeń tarasowych i nie tylko. Panele zapewniają dodatkową ochronę przed warunkami atmosferycznymi, zwiększają prywatność oraz podnoszą walory estetyczne każdej przestrzeni poprzez swój niesamowity design. Zastosowanie obrotowych lamel, regulowanych od 0 do 90 stopni, daje dodatkową możliwość regulacji natężenia oświetlenia.

 System ogrzewania i oświetlenia:

Rozbudowa pergoli lamelowej może również obejmować systemy ogrzewania i oświetlenia, które zapewnią komfortowe korzystanie z ogrodu nawet w chłodniejsze wieczory. Ogrzewacze na podczerwień lub kominki zewnętrzne mogą zapewnić przyjemne ciepło, natomiast odpowiednie oświetlenie stworzy przytulną atmosferę i umożliwi korzystanie z ogrodu nawet po zmroku.

Boczne ściany z dedykowanego szkła Win Glass

Nowoczesny produkt osłonowy, dedykowany do pergoli oraz pozostałych zadaszeń tarasowych i nie tylko. WIN GLASS to niesamowite połączenie optymalnego komfortu wizualnego i termicznego oraz ochrony przed warunkami zewnętrznymi. Dzięki zastosowaniu 10mm hartowanego szkła oraz unikalnych rozwiązań, system zapewnia bezpieczne korzystanie z przestrzeni każdego tarasu tak w domowym zaciszu, jak i w restauracji, hotelu. Szeroki wybór akcesoriów, kolorów konstrukcji oraz modeli szklenia, sprawi, że WIN GLASS idealnie wkomponuje się w każde otoczenie i spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

System automatycznego sterowania:

Pergole Sun Winner to konstrukcje w pełni automatyczne. Za pomocą pilota lub smartfona istnieje możność sterowania lamelami, oświetleniem, nagłośnieniem czy screenami oraz systemem ogrzewania. Dzięki temu osłona tarasu przed wiatrem i deszczem w postaci pergoli staje się jeszcze bardziej funkcjonalna. 

 


Rozbudowa pergoli lamelowej o powyższe opcje pozwoli cieszyć się ogrodem przez większą część roku, niezależnie od warunków atmosferycznych. Możliwość dostosowania pergoli do własnych potrzeb i preferencji sprawia, że staje się ona funkcjonalnym i stylowym rozwiązaniem dla każdego ogrodu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o naszych pergolach tarasowych i skonsultować swoje potrzeby. Stwórz swoją prywatną strefę relaksu w ogrodzie  z pergolą Sun Winner!

 

Możliwość komentowania została wyłączona.