Promiennik ciepła pojedynczy M3

Promiennik ciepła o mocy 1500 W (pow. Grzewcza do 10m2) z wbudowaną centralą radiową. Centrala współpracuje z pilotami 63-kanałowymi oraz inteligentną centralą do sterowania smartfonem lub tabletem. Brak pilota w zestawie. W przypadku zakupu 2 sztuk promienników pojedynczych z jedną centralą, oba promienniki włączają i wyłączają się jednocześnie. Model ten nie oferuje możliwości regulacji mocy grzania oraz możliwości przypisania każdego promiennika na oddzielny kanał na pilocie.
Dostępny w kolorze białym lub czarnym

Promiennik ciepła podwójny M3

Promiennik ciepła o mocy 4000 W (pow. Grzewcza do 25 m2) z wbudowaną centralą radiową. Centrala współpracuje z pilotami 63-kanałowymi oraz inteligentną centralą do sterowania smartfonem lub tabletem. Brak pilota w zestawie. W przypadku zakupu 2 sztuk promienników podwójnych, oba promienniki włączają i wyłączają się jednocześnie. Model ten nie oferuje możliwości regulacji mocy grzania oraz możliwości przypisania każdego promiennika na oddzielny kanał na pilocie.
Dostępny w kolorze białym lub czarnym

Promiennik ciepła pojedynczy M4

Promiennik ciepła o mocy 1500 W (pow. Grzewcza do 10m2) z wbudowaną centralą radiową. Centrala współpracuje z pilotami 63-kanałowymi oraz inteligentną centralą do sterowania smartfonem lub tabletem. Brak pilota w zestawie. W przypadku zakupu 2 sztuk promienników, możliwość sterowania (włączanie i wyłączanie oraz regulacja osobno dla każdego promiennika). Możliwość przypisania każdego promiennika na oddzielny kanał na pilocie.
Dostępny w kolorze białym lub czarnym

Promiennik ciepła podwójny M4

Promiennik ciepła o mocy 4000 W (pow. Grzewcza do 25 m2) z wbudowaną centralą radiową. Centrala współpracuje z pilotami 63-kanałowymi oraz inteligentną centralą do sterowania smartfonem lub tabletem. Brak pilota w zestawie. W przypadku zakupu 2 sztuk promienników, możliwość sterowania (włączanie i wyłączanie oraz regulacja osobno dla każdego promiennika). Możliwość przypisania każdego promiennika na oddzielny kanał na pilocie.
Dostępny w kolorze białym lub czarnym

Całość prezentowanych instrukcji, grafik, tekstów oraz projektów, stanowi własność Firmy SUN WINNER GROUP.

Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody SUN WINNER GROUP pod groźbą sankcji prawnych.

Koszyk na zakupy