LOGO WIN RAIN (czarne bez tła)

Pergola z przesuwnym dachem tkaninowym WIN RAINNajbardziej innowacyjne rozwiązania, niespotykana funkcjonalność i unikalny design.

WIN RAIN pergola przyścienna

WIN RAIN wolnostojąca

WIN RAIN moduł dachowy

 

PERGOLA WIN RAIN

Nowoczesna pergola tkaninowa z regulowanym zadaszeniem, dająca możliwość pełnej kontroli nasłonecznienia tarasu. Dzięki zastosowaniu tkanin o unikalnych właściwościach, WIN RAIN blokuje szkodliwe promieniowanie słoneczne, jednocześnie przepuszczając odpowiednią ilość światła.

WIN RAIN to idealne rozwiązanie dla hoteli, prywatnych domów, restauracji, barów, centrów rekreacyjnych i rozrywkowych. Pełna gama kolorow oraz dodatkowych opcji, daje możliwość dopasowania pergoli do każdego, nawet najbardziej wymagającego otoczenia. Unikalny design, zastosowane rozwiązania i najwyższej jakości komponenty łączą się w niezwykle wytrzymały, funkcjonalny produkt, który jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

 

 

Wypełnienie trójkątów bocznych

Wypełnienie trójkątnej przestrzeni nad poprzeczką poziomą pergoli WIN RAIN stanowić może: poliwęglan lity 6mm, tkanina screen, tkanina pergolowa lub szkło hartowane

Dostępne kolecje tkanin:

Kolorystyka standardowa:

Kolorystyka ponadstandardowa:

Dodatki i akcesoria

Imponujące możliwości konfiguracji i integracji oświetlenia LED w zadaszeniu pergoli

TAŚMOWE

PUNKTOWE

LAMPY

Aż 5 modeli promienników ciepła do wyboru. Regulacja mocy i sterowanie za pomocą pilota, smartfonu i tabletu. Maksymalna moc promiennika: 4000W. Obudowa wykonana z aluminium malowanego proszkowo, dostępna w dwóch kolorach do wyboru.

Możliwość podłączenia najnowocześniejszych czujników pogodowych: wiatru, deszczu, temperatury i śniegu, dodatkowo wzmacniających odporność pergoli na warunki atmosferyczne.

TELECO

SOMFY

Umów się na pomiar i wycenę

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych niezbędnych do kontaktu zwrotnego, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, iż mam prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub żądania zaprzestania przetwarzania. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest firma SUN WINNER GROUP