SUN WINNER

Jesteśmy wiodącym w Europie systemodawcą komponentów jak również producentem aluminiowych pergoli tarasowych oraz dodatkowego wyposażenia w postaci rolet zewnętrznych WIN SCREEN ZIP, systemu szkła przesuwnego hartowanego WIN GLASS i aluminiowych okiennic – shutters WIN PANELS.

Nasze produkty wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością i estetyką, ale także trwałością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wszystko tworzone jest z pasją przez zespół z bogatym doświadczeniem. Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre atrybuty, które wyróżniają oferowane przez nas produkty.

SUN-WINNER-O-NAS-SIEDZIBA-FIRMY-PRODUCENT-PERGOLI-11
SUN-WINNER-O-NAS-SIEDZIBA-FIRMY-PRODUCENT-PERGOLI-21

Skoncentrowani na jakości

Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości komponenty, jako systemodawca posiadamy w 100% kontrolę nad jakością zastosowanych profili oraz komponentów w naszych produktach. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zapewniamy swoim odbiorcom wysokiej jakości produkty, które eksportowane są do 30 krajów. Jesteśmy firmą posiadającą w swoim dorobku wiele patentów oraz wynalazków.

Nasze produkty posiadają certyfikat CE oraz jesteśmy posiadaczem certyfikatu zgodności zakładowej kontroli produkcji.

Na różnych etapach produkcji wykorzystujemy zaawansowany park maszynowy. W przygotowaniu najwyższej jakości produktów posługujemy się sprzętem klasy premium. Są to między innymi automatyczne plotery do tkanin screen oraz PVC, automatyczne zgrzewarki impulsowe oraz zgrzewarki na powietrze nawet do 13,5m długości roboczej, automatyczne piły dwugłowicowe, automatyczne centrum 4-osiowe CNC do obróbki aluminium. Każdy produkt przed wyjazdem z naszej fabryki przechodzi szczegółowa kontrolę.

23
7
26
27

SZKOLENIE KLUCZEM DO SUKCESU

Jako firma, stawiamy na długofalową i owocną współpracę z naszymi partnerami. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe rozwijanie swoich umiejętności oraz zdobywanie nowych doświadczeń. Dlatego też, bardzo istotnym elementem naszej współpracy są szkolenia.

W Akademii SUN WINNER oferujemy szeroki wachlarz szkoleń, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych partnerów. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych partnerów miał możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Nasze szkolenia są prowadzone przez specjalistów w danej dziedzinie, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz wiedzę praktyczną.

SUN WINNER TARGI

Aby być bliżej naszych klientów oraz żeby móc zaprezentować nasze produkty szerokiej grupie odbiorców SUN WINNER bierze udział w największych targach Międzynarodowych.
Udział w tych wydarzeniach pozwala nam zdobywać nowe doświadczenia, mobilizuje, otwiera wiele nowych możliwości, ale daje też ogrom satysfakcji.

Luty 2024 - R+T, Stuttgart, Niemcy

Luty 2023 – BUDMA, Poznań, Polska

Październik 2022 – BATIMAT, Paryż, Francja

Lipiec 2022 - FENSTERBAU FRONTALE, Norymberga, Niemcy

Luty 2018 – R+T, Stuttgart, Niemcy

Wrzesień 2018 - INTERIOR DESIGN FORUM, Warszawa, Polska

Wrzesień 2017 - INTERIOR DESIGN FORUM, Warszawa, Polska

NAGRODY I CERTYFIKATY

Cały czas dążymy do perfekcji, dbamy o to aby nasze produkty były innowacyjne i niezawodne. Stale rozwijamy i doskonalimy nasze produkty, oraz wzbogacamy naszą ofertę. Potwierdzeniem tego są nagrody oraz certyfikaty przyznane Firmie SUN WINNER.

SUN WINNER został nagrodzeny złotym medalem TARGÓW BUDMA 2023

za nasz flagowy produkt - pergolę lamelową WIN CLIMATIC

SUN WINNER Z PRESTIŻOWĄ NAGRODĄ POLSKICH ARCHITEKTÓW STOLARCHI

ZA ROLETY WIN SCREEN ZIP . W KATEGORII FUNKCJA-INNOWACJA

SUN WINNER LAUREATEM BRĄZOWEGO GODŁA . KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021

SUN WINNER POSIADA CERTYFIKAT ZGODNOŚCI ZAKŁADOWEJ KONTROLI

SUN WINNER JEST CZŁONKIEM KLASTRA OBRÓBKI METALI

DECYZJĄ MINISTRA ROZWOJU I TECHNOLOGI – KLASTRA O STATUSIE KRAJOWEGO KLASTRA KLUCZOWEGO

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYMI  PRODUKTAMI ?
CHCESZ NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ ?

Skontaktuj się z nami

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych niezbędnych do kontaktu zwrotnego, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, iż mam prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub żądania zaprzestania przetwarzania. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest firma SUN WINNER GROUP