SUN WINNER

Jesteśmy wiodącym producentem w Polsce i Europie aluminiowych pergoli tarasowych oraz dodatkowego wyposażenia w postaci rolet zewnętrznych WIN SCREEN ZIP, systemu szkła przesuwnego hartowanego WIN GLASS i aluminiowych okiennic – shutters WIN PANELS.

Nasze produkty wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością i estetyką, ale także trwałością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wszystko tworzone jest z pasją przez zespół z bogatym doświadczeniem. Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre atrybuty, które wyróżniają oferowane przez nas produkty.

7
23

Skoncentrowani na jakości

Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości komponenty, jako systemodawca posiadamy w 100% kontrolę nad jakością zastosowanych profili oraz komponentów w naszych produktach. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zapewniamy swoim odbiorcom wysokiej jakości produkty, które eksportowane są do 30 krajów. Jesteśmy firmą posiadającą w swoim dorobku wiele patentów oraz wynalazków.

Nasze produkty posiadają certyfikat CE oraz jesteśmy posiadaczem certyfikatu zgodności zakładowej kontroli produkcji.

Na różnych etapach produkcji wykorzystujemy zaawansowany park maszynowy. W przygotowaniu najwyższej jakości produktów posługujemy się sprzętem klasy premium. Są to między innymi automatyczne plotery do tkanin screen oraz PVC, automatyczne zgrzewarki impulsowe oraz zgrzewarki na powietrze nawet do 13,5m długości roboczej, automatyczne piły dwugłowicowe, automatyczne centrum 4-osiowe CNC do obróbki aluminium. Każdy produkt przed wyjazdem z naszej fabryki przechodzi szczegółowa kontrolę.

26
27

SZKOLENIE KLUCZEM DO SUKCESU

Jako firma, stawiamy na długofalową i owocną współpracę z naszymi partnerami. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe rozwijanie swoich umiejętności oraz zdobywanie nowych doświadczeń. Dlatego też, bardzo istotnym elementem naszej współpracy są szkolenia.

Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych partnerów. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych partnerów miał możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Nasze szkolenia są prowadzone przez specjalistów w danej dziedzinie, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz wiedzę praktyczną.

CHCESZ NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych niezbędnych do kontaktu zwrotnego, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, iż mam prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub żądania zaprzestania przetwarzania. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest firma SUN WINNER