SUN WINNER GROUP

Jesteśmy wiodącym producentem pergoli lamelowych i zadaszeń tarasowych na rynku. Nasze produkty wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością i estetyką, ale także trwałością i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Swoją uwagę skupiamy na każdym detalu , ponieważ wiemy jak bardzo klienci cenią sobie naszą wysoką jakość, precyzję oraz dbałość o każdy szczegół.

Do produkcji wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane komponenty najwyższej jakości. Nieustannie podążamy za zmieniającą się technologią, dba o stałą modernizację parku maszynowego. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zapewniamy swoim odbiorcom wysokiej jakości produkty w dobrej cenie. Posiadamy niespełna 6000 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej.

Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów do swojego ogrodu lub tarasu, to Sun Winner to producent, któremu możesz zaufać.

sunwinner-o-nas-maszyny
sunwinner-o-nas-park-maszynowy

Nowoczesny park maszynowy

  • Automatyczny ploter do tkanin Win Screen - cięcie odbywa się za pomocą noża typu crushcutter i noża ultradźwiękowego , dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć precyzyjnie wycięte tkaniny z idealną przekątną. Jesteśmy w stanie wyciąć tkaninę o wymiarach 350 cm x 700 cm w jednym kawałku, bez konieczności łączenia!!! Mamy możliwość wycinania kształtów nietypowych takich jak trapezy, trójkąty itp.
  • Zgrzewarka o długości ponad 6 m (jedna z największych na rynku) dzięki czemu jesteśmy w stanie jednorazowo zgrzać tkaninę o szerokości ponad 6 m, dzięki czemu uzyskujemy dużą lepszą jakość i estetykę od konkurencji.
  • Automatyczne windy kontrolne do sprawdzania i regulacji naszych produktów przed opuszczeniem fabryki
  • Automatyczne centrum CNC 4 - osiowe do obróbki aluminium o długości aż 7,5m.
  • Automatyczne piły dwugłowicowe do aluminium i PCV co daje nam precyzyjną dokładność cięcia z granicą błędu do max. 1 mm.
  • Tarcze do cięcia aluminium o największej dostępnej średnicy 600mm.
  • Najnowocześniejszą piłę do drewna, która dzięki swej technologii pozwala nam na zachowanie idealnych krawędzi, bez nieestetycznych „poszarpań”
  • Automat i składarkę do żaluzji drewnianych pozwala nam przyspieszyć pracę.

oraz wiele innych maszyn i urządzeń

4f5931c5-7a7b-44d5-b90e-5455695456f2
537f4dbf-c501-4c21-8aa6-186dd3314335

SZKOLENIE KLUCZEM DO SUKCESU

Jako firma, stawiamy na długofalową i owocną współpracę z naszymi partnerami. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe rozwijanie swoich umiejętności oraz zdobywanie nowych doświadczeń. Dlatego też, bardzo istotnym elementem naszej współpracy są szkolenia.

Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych partnerów. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych partnerów miał możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Nasze szkolenia są prowadzone przez specjalistów w danej dziedzinie, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz wiedzę praktyczną.

CHCESZ NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych niezbędnych do kontaktu zwrotnego, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, iż mam prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub żądania zaprzestania przetwarzania. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest firma SUN WINNER