13 LAT

DOŚWIADCZENIA

PONAD 30 UNIKALNYCH

PATENTÓW

30 RYNKÓW

EKSPORTOWYCH

DORADZTWO POMIAR

I MONTAŻ

DESIGN

Wyjątkowe konstrukcje tworzone we własnym biurze projektowym

TECHNOLOGIA I INNOWACJE

Własny dział projektowy z nowoczesną fabryką

Rynek pergoli tarasowych to bardzo dynamicznie rozwijający się segment rynku budowlanegoOdpowiadając na Państwa potrzeby, produkujemy wyjątkowe automatyczne pergole lamelowe i tkaninowe. Każdy klient otrzymuje najbardziej innowacyjne produkty na świecie.

DLACZEGO MY?

Wiele uwagi poświęcamy na wyprodukowanie idealnych produktów, ale również na spakowanie i zabezpieczenie towaru do transportu. Decydując się na nasze produkty zyskujecie niezawodność, trwałość i ponadczasowy design.

Nieustannie podążamy za zmieniającą się technologią, dbamy o stałą modernizację parku maszynowego.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zapewniamy swoim odbiorcom wysokiej jakości produkty w dobrej cenie.

Sun Winner z prestiżowymi nagrodami

POZNAJ NASZE PRODUKTY

AUTOMATYCZNA PERGOLA LAMELOWA TO IDEALNE ZADASZENIE TARASU

Kilka powodów, dla których warto wybrać Win Climatic

  • Solidna konstrukcja – pergola jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodzenia.
  • Ochrona przed słońcem i deszczem – pergola zapewnia skuteczną ochronę przed słońcem, deszczem oraz wiatrem, dzięki czemu możesz korzystać z tarasu przez cały rok.
  • Automatyczne sterowanie – pergola może być sterowana za pomocą pilota lub smartfonu, co zapewnia wygodę użytkowania.
  • Nowoczesny design – pergola ma elegancki i nowoczesny wygląd, który wspaniale komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi.

NASZE REALIZACJE

Każda realizacja tworzona jest pod wymagania klienta.

Dobór rozmiarów, modułowości, kolorów oraz dodatków zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Dzięki zaufaniu, wielu klientów ma idealne zadaszenie tarasu, pergolę lamelową w ogrodzie czy dodatkową przestrzeń usługową.

Umów się na pomiar i wycenę

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych niezbędnych do kontaktu zwrotnego, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, iż mam prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub żądania zaprzestania przetwarzania. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest firma SUN WINNER GROUP